Pożegnanie przedszkola.

• 2023-06-26 14:41:38
  • Przedszkole,

Dnia 20 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej „Gumisie” ,”Minionki”, „Muppety” żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Lucyna Pałubicka, która serdecznie powitała wszystkich gości i rodziców naszych przedszkolaków.

Poloneza zatańczonego przez przedszkolaków można obejrzeć tutaj.

Pożegnanie przedszkola.

Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach, przedszkolaki powitały zebranych gości dostojnym polonezem. Na pożegnanie „zerówki” dzieci wraz z Paniami przygotowały wzruszające przedstawienie. Zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Jednym z motywów występu była przyjaźń. Nie mogło oczywiście zabraknąć wierszy o paniach. I najważniejszego: wniosku, że mimo rozstania, przyjaźń pozostanie już na zawsze...

Występ zakończyliśmy podziękowaniami i wręczeniem kwiatów pani Dyrektor.

Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów oraz poczęstunek w sali wraz z rodzicami. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

Pożegnanie przedszkola. zdjecie 0 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 1 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 2 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 3 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 4 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 5 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 6 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 7 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 8 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 9 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 10 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 11 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 12 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 13 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 14 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 15 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 16 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 17 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 18 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 19 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 20 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 21 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 22 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 23 Pożegnanie przedszkola. zdjecie 24